Agenda

  • November 2016

  • dr anders bij jansen !!!

    Saturday, 05 November 2016
    , 23.00
    - Sunday, 06 November 2016, 04.00
  • popronde

    Friday, 18 November 2016
  • December 2016

  • nobo’s weer terug bij jansen & janssen!!!!

    Friday, 02 December 2016
  • February 2017

  • Daniel meade en Lloyd reid

    Wednesday, 15 February 2017
    , 20.30
  • Magnetic Spacemen

    Friday, 24 February 2017
    , 23.00
  • June 2017

  • THE JOHN HAYES PROJECT feat. T.I.M. (USA/NL)

    Sunday, 11 June 2017
    , 16:00
  • October 2017

  • Anders bij Jansen met Dr. Anders

    Friday, 27 October 2017
    , 23:00
  • Expo – A3 van Wartum

    Sunday, 29 October 2017
    , 16:00
  • November 2017

  • CertainAnimals

    Friday, 17 November 2017
    , 21:00
  • Anders bij Jansen met Dr. Anders

    Friday, 24 November 2017
    , 23:00